GRAFITI LAURA Папучи

black

3,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

СЕ ШТО ТИ ТРЕБА СЕ ПАПУЧИ И РАЗНОБОЈНИ ЧОРАПИ!

Време е да ги оставиме темните бои во зимата. Доза на луксуз и експлозија од бои.Без разлика како ја комбинирате, LAURA секогаш ќе биде подготвена да даде свој луксузен акцент. Не се плашете да бидете уметници, обоете го вашиот плакар со LAURA.

Опис на производ
Папучи
Горен дел: кожа
Постава: кожа
Украс: метал/пластика
Внатрешна табаница: кожа
Ѓон: гума-тунит
Висина: 20 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.