Промоција!

GRAFITI LEONA Чевли

l.red

2,800.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Details
Description: shoes
Upper composition: leather
Lining composition: leather
Accessories: metal
Insole: leather
Sole: rubber-thunit
Height: 20 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.