Промоција!

GRAFITI PAOLA Чизми

black/ black

Светот пред твоите нозе

3,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , ,

Опис

Една чизма за секоја пригода?! PAOLA не е прибирлива… можете да ја носите секаде. Од работа до театар, па сѐ до ноќен клуб… Секогаш можеш да сметаш на PAOLA. Ако е расположена за романса, дотерај ја, украси ја со бело и кој знае?! Можеш да ја земеш дури и на венчавање.
Реши ги сите проблеми со… PAOLA. PAOLA доаѓа во црна кожа со црвени врвки (+ гратис црни врвки) или сјајна(лакирана) црвена, бела или црна кожа.

МАТЕРИЈАЛИ
Горен дел: кожа
Постава: Кожа/Текстил
Висина: 22 см
Висина на ѓон: 5 см
Патент: Внатрешен пластичен патент
Врвки: Полиуретан
Внатрешна табаница: Кожа/Текстил
Ѓон: ТР(Термопластичен)

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.