GRAFITI PATRIZIA Патики

white/blue/pink

3,900.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

DETAILS
Description: sneaker
Upper composition: leather
Lining composition: leather/textile
Accessories: cotton laces
Insole: leather
Sole: TR(Thermoplastic)
Height: 40 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.