GRAFITI SILVIA Салонки

green

3,900.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , ,

Опис

СВЕТОТ ПРЕД ВАШИТЕ ПОТПЕТИЦИ!

Лесно е да привлечеш внимание, тешко е да го задржиш. Освен, ако не ја носиш SILVIA. Погледнете ја ѕвездата на нашата колекција. Елегантна, отмена, дискретна и полна со карактер! Бојата на SILVIA е акцентот кој фали во твојот гардаробер! Која боја? Не е важно! Ги имаме сите. Добродојдовтое во разнобојниот свет на SILVIA.

Опис на производ
Салонки
Горен дел: кожа
Постава: кожа
Tабаница: кожа
Пета: покриена со кожа
Ѓон: гума-тунит
Висина: 80 mm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.