HEADPHONES Bluetooth Слушалки

Траење на батерија: до 8 часа
Време на полнење: 1 до 2 часа
Големина: 18 х 18 cm

2,100.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

HEADPHONES Bluetooth безжични слушалки кои овозможуваат да зборувате на телефон или да слушате музика без дополнителни кабли.

Безжични до 10 метри.

Исто така, може да се користат со помошен кабел од 3,5 метри кои е вклучен во пакувањето.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.