Imaginarium Годишен Планер

Годишен планер. Алатка која те тера на промени.

650.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , , , , Ознака:

Опис

Овој годишен планер е организиран во 52 недели, колку што има во една година. За секоја недела во годината се посветени по три страни кои можеш да ги исполниш со различни информации, планови, мисли, лекции и фантазии 🙂

Планерите се со тврд повез и содржат 160 страни.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.