Indoor Garden Градина

2,000.00 ден

Опис

Инспирирани од месечината го создале обликот во форма на полу-месечина, а колекцијата ја именуваат Half moon.

Нивините ѕидни градини се специјално дизајнирани со две дупчиња од задната страна на садот за лесно закачување на ѕис и идеално се вклопуваат во сечиј ентериер.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.