JBL CHARGE 4 Звучник

  • Портабл звучник
  • Батерија: 7500mAh (полнење:5.5h; работа: 20h)
  • Фреквенција: 60Hz–20kHz
  • Ниво на бучава: >80dB
  • Водоотпорен IPX7
  • Bluetooth конекција, 3.5mm output

9,990.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.