JBL T110 BT Слушалки

  • Слушалки
  • Driver: 9mm
  • Фрекфенција: 20-20.000Hz
  • JBL Pure Bass sound
  • Звучник: 16 Ohm
  • Bluetooth

699.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.