JBL T225 TWS Wireless Слушалки

  • Тип на батерија: Lithium-ion Battery (22mA/ 3.85V)
  • Време на полнење: 2 часа
  • Време на користење: 5 часа

5,990.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , , Ознака:

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.