JBL T600 BT NC Слушалки

  • Стил на слушалки: Circumaural
  • Фрекфенција на слушалки: 20-20000 Hz
  • Технологија за поврзување: Жична и безжична
  • Bluetooth верзија: 4.1
  • Вклучени кабли: Audio (3.5mm), USB
  • Технологија на батерија: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • Животен век на батерија: 12 часа
  • Времетраење на полнење на батерија: 2 часа
  • Напон на батерија: 3.7 V

4,990.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.