Kalin Crafts Лак и Стрела

Декоративни мини реплики на лак и стрела кои се целосно рачна изработка.

650.00 ден

Категории: ,

Опис

Декоративни мини реплики на лак и стрела кои се целосно рачна изработка.

Секој производ е уникатен кој што совршено ви се вклопил како украс во вашиот дом.

Изработен е од еколошки безбедни матерјали како : чамово дрво, орев, даб, бамбус, коза и предуви.

Должина: 40 cm

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.