КAPKA JEWERLY THE TUBE Revisited Ланче

Јана Ацевска KАПКА

2,450.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

Едноставноста на дизајнот на колекцијата The Tube Revisited ќе те направи да се чуствуваш истовремено суптилно и шик. Тhe Tube Revisited ланчињата се изработуваат рачно со современи матерјали, односно метали во сребрени, златни и сини тонови и во неколку различни должини.

Тhe Tube Revisited ланчињата се  дизајн нa Jана Ацевска, креатор на студио за дизајн КАПКА кое активно работи во полето на графички дизајн, дизајн на производ и дизајн на накит.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.