Kids Hut Новогодишно пакетче

Создадени за малите вредни рачиња.

950.00 ден

Категорија:

Опис

Новогодишно пакетче со дрвени зимски животни и елки кои децата можат сами да ги склопуваат и расклопуваат.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.