Laboratorios Babé Aloe Vera Немасен гел за тело

300 мл

1,290.00 ден

Опис

Немасен гел со смирувачки и хидрирачки компоненти. Ја освежува, хидрира и смирува иритираната кожа. pH 5.5.

Се препорачува да се употребува по изложување на сонце или отстранување на влакна.

Совет: Нанесете со нежно масирање до целосна апсорпција.

 

Дерматолошки тестирано.

Состав:
Бетаин 1%
Пантенол 0.5%
Камилица 0.25%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.