Laboratorios Babé LIP REPAIRING CREAM Крема за репарација на усни

15 мл

399.00 ден

Категории: , , ,

Опис

Интензивно ја регенерира кожата на усните и периназалниот регион. Аплицирајте на зоната на усните и периназалната зона. Нанесете колку што е потребно, неколку пати во денот. Погодно за деца над 3 години. Дерматолошки тестирано.

Состав :

BABÉ репарирачки комплекс 4%

Шеа путер 4%

Масло од шипинка 2%

Витамин Е 0.50%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.