Laboratorios Babé Micellar Gel Мицеларен гел за лице

245 мл

890.00 ден

Опис

Соодветен за комбинирана и/или чуствителна кожа. Мицеларно чистење на кожата. pH 5.5. Отстранува нечистотии и траги од шминка на лицето.

Совет: Нанесете наутро и/или навечер, нежно масирајте го лицето и исплакнете со вода.

Дерматолошки тестирано.

Состав:

Глицерин 2.5%
Бетаин 1%
Сладунец 0.25%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.