Laboratorios Babé Регенерирачки лосион за тело

500 мл

1,380.00 ден

Опис

Наменет за сува, многу сува, груба и/или атопична кожа. Ја хидрира кожата, го олеснува чешањето и затегнатоста на кожата.

Дерматолошки тестирано.

ВНИМАНИЕ: Да не се нанесува на атопични изгореници.

Состав:

Уреа 10%
Соино масло 3.5%
Глицерин 3%
Шеа путер 2%
Витамин Е 0.25%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.