Laboratorios Babé Ревитализирачки бустер за лице

50 мл

2,800.00 ден

Категории: , ,

Опис

Ја мазни и видливо подмладува кожата, воедно и ги намалува брчките и го изедначува тенот благодарение на активните компоненти со поттикнувачко дејство. Ја враќа цврстината и еластичноста на кожата. Го израмнува тонот и осветлува.

Дерматолошки тестирано.

Состав:

Хијалуронска киселина 5%
Терпенон 3%
DMAE (диметилетаноламин) 2.5%
Centella Asiatica 2%
Биолин пребиотик 2%
Колагенски биостимулатор 2%
Еластин 1.5%
Комплекс за нега на кожата 1%
Бакучол 1%
Креатин 1%
Церамиди 1%
Витамин С 0.5%
Витамин Е 0.25%
Карнозин 0.2%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.