Laboratorios Babé Total Cream Крема

60 мл

749.00 ден

Опис

Крема со мултифункциско дејство за секојдневна употреба со моќни активни компоненти со синергистичко дејство. Ја хидрира, обновува и омекнува кожата на лицето, рацете и телото благодарение на ексклузивната комбинација на активните состојки кои ја обновуваат бариерата на кожата и ја подобруваат нејзината функција овозможувајќи пријатно чувство. Погодно за сите типови на кожа. Совет: Нанесете со нежна масажа до целосна апсорпција. Дерматолошки тестирано.

Состав:

Centella asiatica 1%

Витамин А 0.10%

Хијалуронска киселина 0.10%

BABÉ смирувачки комплекс 0.50%

Ниацинамид 4%

Пребиотик 0.20%

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.