Le Brand Studio Макси здолниште од тафт со карнери

5,500.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Le Brand Studio е моден бренд кој и се обраќа на современата жена со интензивно секојдневие.Секое парче облека е осмислено да биде доволно само по себе,како и совршено да се вклопува во посебноста на многу стилови.Aвтентичниот дизајнерски печат со кој се надополнуваат чистите форми и строгите архитектурни линии е израз на раскошен минимализам и суптилна впечатливост.

Состав: 100% полиестер
Начин на одржување: Перење на 30°

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.