LOVE BOX URMAXYEPPEUDA

Кутијата го содржи TIAM Vita B3 серумот, URMA S Shape Gua Sha, миризлива свеќа во облик на срце и мирис на лаванда и трака за коса.

Нарачај си го и при нарачката во забелешка додади инфо од кого е и за кого е кутијата а ние ќе ја рашириме љубовта <3

1,890.00 ден

Категорија:

Опис

Овој Valentine’s подари си на себе или на најсаканата другарка, колешка, баба, братучедка поинаков подарок. LOVE BOX го склопивме заедно со нашите драги Yeppeuda за да ве потсетиме дека љубовта кон себе е најважната љубов која секојдневно треба да ја негуваме <3

Кутијата го содржи TIAM Vita B3 серумот, URMA S Shape Gua Sha, миризлива свеќа во облик на срце и мирис на лаванда и трака за коса.

Нарачај си го и при нарачката во забелешка додади инфо од кого е и за кого е кутијата а ние ќе ја рашириме љубовта <3

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.