MÁDARA Wherever Сет за лице за патување

Сетот содржи 5 производи

2,155.00 ден

Нема на залиха

Категории: ,

Опис

Каде и да ве носи животот, појавете се со зачудувачка кожа!

Овој сет содржи 5 MADARA најдобро продавани производи за нега, за хидратација, удобност и сјај, истовремено заштитувајќи го вашиот тен од надворешни влијанија.

Micellar Water (50ml) – отстранува шминка и нечистотии без соголување на природната влажност на вашата кожа.

SOS Instant Moisture + Radiance Hydra Mask (12,5ml) – ултимативен фаворит за после летање. Длабински хидрира, ја враќа удобноста и сјајот.

Smart Anti-Fatigue Eye Rescue Cream (15ml) – хидрира, затегнува и ја осветлува околуочната регија. Мета се темните кругови, подуеност и знаците на умор.

SOS Hydra Recharge Cream (20ml) – ја зајакнува бариерата на кожата и ја задржува влажноста, оставајќи ја вашата кожа мека и мазна.

SPF20 Plant Stem Cell Age-Defying Face Sunscreen (10ml) – овозможува широк спектар на заштита од UVA/UVB зраци, успорувајќи ги знаците на стареење.

Се ова спакувано во погодна за во рака, ре-употреблива PET торбичка за патување. Користете ја до крајот на животот (но, ако ништо друго – 100% може да се рециклира).

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.