MAIN DAYS Spring Чанта

Spring е еден од најпопуларниот модел на Main Days. Специфичната и игрива текстура на ташничката е создадена со плетење на материјалот. Spring е дизајнирана за носење на кафе преку ден и на коктел во вечерните часови. Сатенскиот материјал ја прави лесна за носење и за одржување, а дозволува и повеќе од доволен простор за драгите и секогаш битни лични предмети. Можете да ја најдете во различни бои и да ја носите во различни пригоди.

димензии: 27 х 17 см.

одржување: машинско перење на 30°C

1,600.00 ден

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.