MALAKAMILA By Mia Harness Belt

2,900.00 ден

Категории: , ,

Опис

Идеја за уникатно парче, креација на две девојки познати по својот добар моден стил, потпис на нивното долгогодишно другарство.
МАЛАКАМИЛА, модна дизајнерка, и Миа, позната по нејзиното влијание во модата на социјалните мрежи, го создадоа “harness belt” акцесоарот.
Овој невообичаен женски каиш е доминантно парче на акцесоар кое се наметнува како конректна дефиниција на стил и препознатливост.
Во комбинација со кошула, топ, фустан, со ролка, или секојдневна маичка. Во комбинација со тоа што не се плашиш да бидеш ти.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.