MALAKAMILA Drunken monologue Фустан

3,900.00 ден

SKU: Недостапно Категории: , ,

Опис

MALAKAMILA е моден бренд создаден од Сандра Камиловска, уште една женска која што преку модните парчиња кои ги создава има што да ни раскаже. Таа за својот бренд ќе каже дека е многу повеќе од она што е во тренд, мода во моментот. MALAKAMILA е минатото и иднината, храброста и нежноста истовремено, деталите и големата слика, просторот помеѓу ароганција и самодоверба. MALAKAMILA е за тебе, за жената која што си ти.

Материјл латекс

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.