MAX FACTOR 2000 Calorie Маскара

Најпродаваната маскара за волумен од Max Factor на сите времиња.

– Достапна само во црна боја.
– Достапна во 3 варијанти-класична, со извиткана четка и водоотпорна.

602.00 ден

Категории: ,

Опис

Најпродаваната и најомилената маскара за волумен на сите жени има формула и четка кои овозможуваат екстра волумен. Драматичен изглед се постигнува со основната 2000 Calorie Dramatic Look која има права четка, а доколку сакате извиткани и подигнати волуменозни трепки користете ја 2000 Calorie Curved Brush или маскарата со извиткана четка. Истата маскара е достапна и во водоотпорна варијанта, за долготрајност на маскарата.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.