MAX FACTOR Color Elixir Mолив за усни

Моливчиња за исцртување на усни.

Мека формула.
Достапни во 12 нијанси.

373.00 ден

SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Пред нанесување на карминот, нежно исцртајте ги контурите на усните со комплементарна боја на моливче за усни.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.