MAX FACTOR Colour Elixir Honey Lacquer Сјај за уста

598.00 ден

SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Интензивност, сјај и мекост.

Со три неодоливи ефекти; пигмент на кармин, висока сјајност, и мекост како да носите балзам.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.