MAX FACTOR Colour Elixir Lipstick Кармин

Сјајни кармини за усни со витамин Е,кои се создадени да ги негуваат вашите усни. Избор на бои кои се вклопуваат во вашето секојдневие.

Рок на употреба (од отварање): 24 месеци

534.00 ден

SKU: Недостапно Категорија:

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.