MAX FACTOR Creme Бронзер

561.00 ден

SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Max Factor Bronzer е всушност пудра во прав, но со формула на бронзер кој многу лесно се прилагодува на лицето благодарение на обоените пигменти кој се претставени како минерали во прав. Без разлика на годишното време, жените може да постигнат природно исончан тен благодарение на овој бронзер.

Нанесете ја својата омилена пудра, а потоа само нанесете од бронзерот и уживаjте.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.