MAX FACTOR Facefinity All Day Flawless Пудра

931.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Постигнете совршен изглед на вашето лице користејќи ја Facefinity All Day Flawless 3 во 1 течната пудра која содржи основа за хидратација на кожата и дава цврста подлога за да издржи пудрата во текот на целиот ден. Пудрата содржи и коректор за прекривање и корекција.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.