MAX FACTOR False Lash Effect Маскара

Маскара со најголема четка до сега и за постигнување на ефект на вештачки трепки.

– Достапна во црна боја.
– Достапна водоотпорна.

947.00 ден

Категории: ,

Опис

Маскара која има иновативна формула комбинирана со ултра голема четкичка на која паметно се распоредени помали и поголеми иглички. Сето ова овозможува правилно расчешлување и нанесување на формулата од коренот на врвот до секоја трепка, подеднакво. Ефектот е волумен со изглед на вештачки трепки.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.