MAX FACTOR Lipfinity Кармин

813.00 ден816.00 ден

SKU: Недостапно Категорија:

Опис

Тенката, неколку слојна боја ја максимизира долготрајноста на карминот. Lipfinity има интелигентна формула која содржи и силикон во сјајот кој доаѓа како втор дел од карминот, на тој начин се осигурува разнесувањето на пигментите рамномерно. Јадете и пијте слободно, и потоа не е потребно повторно да го нанесувате вашиот кармин.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.