MAX FACTOR Miracle Touch Restage Течна пудра

1,022.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

Крем пудра со високо прекривање.
Крем пудра со ултра прекривна формула која ги покрива сите несовршености. Густината на пудрата може да се прилагодува според потребите. Доколку се користи со влажно сунѓерче има поретка текстура а доколку се користи со суво сунѓерче има густо кремасто прекривање

Рок на употреба (од отварање): 24 месеци.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.