MEDELA Disposable Nursing Pads Влошки за гради

440.00 ден780.00 ден

SKU: Недостапно Категории: ,

Опис

За еднократна употреба. Одлична апсопциона моќ и заштита од протекување во текот на денот и ноќта. Дискретни под облеката, нежни и удобни. Индивидуално спакувани за поголема практичност и две лепенки за поголема сигурност.

 

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.