MEDELA Harmony Flex Нова рачна пумпа за измолзување

2,620.00 ден

Категории: ,

Опис

Medela Harmony Flex Нова рачна пумпа за измолзување – Единствена рачна пумпа со уникатен флекс

Рачната пумпа на Медела е наменета за краткотрајна употреба или кога патувате.

ЛЕСНА И ДИСКРЕТНА: лесно може да се смести во вашата ташна, така што можете да ја носите скоро насекаде и да се измолзувате

FLEX ТЕХНОЛОГИЈА: Единствени flex инки за гради кои совршено се обликуваат на вашата форма за оптимален комфор при измолување и ви даваат повеќе млеко на секоја сесија

ДВОФАЗОВНО ИЗМОЛЗУВАЊЕ: Уникатка технологија која го емитира природниот процес на доење и врши стимулација за создавање и одржување на мајчиното млеко, една од единствените рачни пумпи за гради кои го нудат ова

ЛЕСНА ЗА УПОТРЕБА: лесна за употреба и чистење, оставајќи ви повеќе време да поминете со вашето бебето

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.