MEDELA Quick clean Microwave Bags Кеси за стерилизирање

1,255.00 ден

Категории: ,

Опис

Сигурно и хигиенски ги остранува 99.9%од бактериите, мала и лесна за чување.

Стерилизирањето трае 3мин.

Начин на употреба: Задолжително прочитајте го Упатството за употреба.

Состав: пластика НЕ содржи Бисфенол-А (Bisphenol-A).

Од хигиенски причини, производот не може да се врати по отворањето.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.