MES Топ со пердуви

4,000.00 ден

Категории: ,

Опис

MES е бренд создаден од две девојки кои имаат за цел да ја разбудат забавата во вас.
Инспирирани од смелата и светла естетика брендот нуди парчиња за оние кои живеат за атмосфера на забава и знаат како да ја создадат секогаш и секаде. Разиграни, секси, но елегантни- девојките од MES ќе направат да се чувствувате самоуверено и “светкаво”.

Декоративните кристали и пердуви што ја красат облеката привлекуваат не само светлина и разиграност, туку и внимание.

MES ја буди таа енергија што ни овозможува да танцуваме цела ноќ и да заборавиме на времето.

 

Горен топ обложен со пердуви, внатрешен ластик и патент.

Начин на одржување: Ова парче облека не смеете да го перете во домашни услови, најдобро е да го однесете на хемиско.

Големина: Стандардна S/M

Состав: 100% полиестер

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.