Промоција!

MORGAN’S Балзам за после бричење против стареење

125 мл

1,990.00 ден

SKU: 10038 Категории: ,

Опис

Балзамот за после бричење против стареење ќе го смени вашиот ритуал после бричење. Со својот ефект на ладење ја смирува и тонизира кожата после бричењето, ги затвора порите и помага бричењето да се одвива без напор. Содржи Matrixyl®3000, прва состојка против стареење, заснована на технологијата – матрикин пептиди (matrikine peptide technology). Ги храни клетките на кожата и ги успорува процесите на стареење. Одличен е за лица со чувствителна кожа. Состојки: арганово масло, Matrixyl®3000, бергамот, јасмин, сандалово дрво.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.