Промоција!

MORGAN’S Еликсир за омекнување на брада

30 мл

1,190.00 ден

SKU: 10036 Категории: ,

Опис

Специјално формулиран еликсир за омекнување на брадата. Ги омекнува и изедначува дури и најтврдите и најнепокорните бради. Бргу се апсорбира. Содржи есенцијални масла од арган, мандарина, бергамот и ѓумбир. Ја кондиционира сувата и кршлива брада. Ги кондиционира и хидратира фоликулите кои се одговорни за формата и текстурата на влакната. Го контролира првутот од брадата како и чешањето на брадата.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.