Промоција!

MORGAN’S Grey Away лосион за враќање на бојата на косата

120 мл

1,190.00 ден

SKU: 10004 Категории: , ,

Опис

Лосионот за враќање на бојата на косата – Morgan’s Grey Away, постепено ја потемнува побелената коса и притоа ја прави темна и сјајна. При редовна употреба во период од три до четири недели, му овозможува на корисникот да ја врати саканата нијанса на бојата на косата. Откога ќе се постигне саканата боја на косата, може да се одржува со поретки апликации.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.