Промоција!

MORGAN’S Крем за лесно стилизирање на косата

75 мл

890.00 ден

SKU: 10018 Категории: , ,

Опис

Лесен крем на база на пчелин восок за обликување на косата. И додава влажност и ја дефинира фризурата и го нагласува стилот. За суптилни фризури. Помага косата да го задржи природното движење. Формула која не ја отежнува  и не ја масти косата. Лесно се четка и мие.

Фиксирање: Лесно
Завршен ефект: Мека природна завршница
Стилови: Идеален за креирање суптилни природни стилови.
Типови коса: За сите типови коса

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.