Промоција!

MORGAN’S Крем за матирање на косата

120 мл

1,090.00 ден

SKU: 10017 Категории: , ,

Опис

Нежен и кремаст производ со цврсти фиксирачки карактеристики, совршен за постигнување на природен изглед за сите типови на коса. Содржи природен восок од пчели и хидролизирани кератински аминокиселини за зајакнување на косата и стимулирање на растот.

Фиксирање: Мазно, силно
Завршен ефект: Мазен Мат
Стил: Идеален за краток текстуриран изглед
Тип на коса: За сите типови коса

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.