Промоција!

MORGAN’S Крем за нега на брада и мустаќи

75 мл

890.00 ден

Категории: ,

Опис

Ги омекнува, потхранува и хидратира брадата и мустаќите и ја смирува и навлажнува кожата под нив. Збогатенa со кератин, масло од авокадо, маслиново масло и алое вера кои помагаат да се кондиционира брадата како и да се стимулира кожата под неа. Биотинот (познат и како витамин Х), помага во промовирање на здрава брада и мустаќи. Погоден е за оние кои имаат сува кожа, чешање на брадата и за оние кои имаат неуредна брада.
По нанесувањето остава долготраен пријатен мирис врз брадата.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.