Промоција!

MORGAN’S Крем за потемнување на косата

150 мл

1,090.00 ден

SKU: 10003 Категории: , ,

Опис

При редовно користење во период од 3 – 4 недели, постепено ја потемнува побелената коса без да се користат конвенционални бои за коса. Редовната употреба му овозможува на корисникот за краток временски период да постигне соодветна нијанса на боја на косата, која може да се одржува со поретки апликации.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.