Промоција!

MORGAN’S Крем за стилизирање на коса

120 мл

1,490.00 ден

SKU: 10024 Категории: , ,

Опис

Лесна за употреба формула која извонредно делува на сите типови коса. Ја храни и природно ја контролира косата.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.