Промоција!

MORGAN’S Крем за текстура на косата

75 мл

890.00 ден

Нема на залиха

SKU: 10015 Категории: , ,

Опис

Повеќефункционален производ за додавање на текстура на густата коса или за постигнување на таканаречен неуредна форма на косата (messy shape).
Енергизирачките влакна и даваат цврстина на косата и ја одбиваат влагата.
Содржи природен восок од пчели.
Со препознатлив Morgan’s мирис на бергамот, јасмин, сандалово дрво и пачули.

Фиксирање: Силно
Завршен ефект: Мат
Стил: Идеален за кратка, текстурирана или неуредна форма на косата
Тип на коса: Густа коса / кратка должина на влакното

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 4000 денари. За нарачки под 4000 денари, испораката се наплаќа 150 денари.
Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.