Промоција!

MORGAN’S Луксузно масло за коса

50 мл

1,690.00 ден

SKU: 10029 Категории: , ,

Опис

Луксузно масло за сува коса. Ја обновува и хидрира косата давајќи и исклучителен сјај, мекост и контрола. Овозможува извонредна контрола врз несредена коса. Содржи арганово масло и витамин Е. Формула која не содржи вештачки масла и алкохол. Лесно се впива без остаток.

Информации за испорака

Скопје
Испораката е бесплатна за сите нарачки над 1500 денари. За нарачки под 1500 денари, испораката се наплаќа 110 денари. Време на испорака: 2-15 дена во зависност од производот.

Останати градови во државата
Испораката се наплаќа 150 денари. Време на испорака: 2-20 дена во зависност од производот.